اطلاعات تماس

مشخصات شرکت

شرکت تخفیف آفـــــیها
آدرس: کردستان - سقز - خیابان معلم کانون تبلیغاتی چریکه
تلفن تماس: 36235218-087


اطلاعات عمومی

اگر پیشنهاد، انتقاد، نظر و یا راهنمایی دارید، لطفا با آفی ها تماس بگیرید. ما همیشه آماده دریافت انتقادها، نظرات و پیشنهادهای شما هستیم. برای تماس با همکاران ما می‌توانید از پست الکترونیکی info@offiha.ir استفاده کرده یا با شماره تلفن‌های 36235218 ۰87 تماس بگیرید. همچنین می توانید ما را در Instagram و telegram نیز بیابید!


ساعات تماس: تمام ساعات شبانه روز (24 ساعته)
پست الکترونیکی: support@offiha.ir
تلفن تماس: 36235218 ۰87


همکاری تجاری با افی ها

تمایل دارید سرویس و خدمات خود را در وب سایت افیها ارایه کنید؟ بله! افیها بهترین محل برای معرفی کسب‌وکار شماست. اطلاعات کوتاه و مختصری از کسب‌وکار خود به آدرس زیر بفرستید تا همکاران ما در اسرع وقت برای هماهنگی های مربوط به همکاری‌ با شما تماس بگیرند.

پست الکترونیکی: partner@offiha.ir

به تیم افیها بپیوندید

ما در افیها علاقه‌مندیم تا افرادی که روحیه کار تیمی داشته و پر انرژی هستند را کنار خود داشته باشیم و با هم در فضایی پر شور و انرژی فعالیت کنیم. اگر شما هم دارای روحیه کار تیمی و پر انرژی هستید، برای اطلاع از شغلهای مورد نیاز و آزاد در افیها به بخش «کار در افیها» مراجعه کرده و رزومه خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال کنید:

پست الکترونیکی: job@offiha.ir


اخبار و رسانه ها

افیها همواره رابطه خوب و دوجانبه‌ای با اصحاب رسانه داشته است و اطلاع‌رسانی شفاف، با کمترین واسطه را در دستور کار خود داشته است. در صورتی که در حوزه اخبار، گزارش، رسانه و موارد دیگر مرتبط با این حوزه با آقای گلمحمدی تماس حاصل کنید.
پست الکترونیکی: info@offiha.ir
تلفن تماس: 087 36235218

از آخرین آف های شهر مطلع باشید
با وارد کردن ایمیل خودازآخرین اف های شهر خود باخبر شوید
کليه حقوق اين وب سایت متعلق به شرکت افی هااست.